"Rusycystyczne Studia Literaturoznawcze" otrzymały 40 pkt w wykazie czasopism punktowanych MEiN

2023-07-25

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że na nowej liście czasopism punktowanych MEiN "Rusycystyczne Studia Literaturoznawcze" otrzymały 40 punktów.

Redakcja

"Rusycystyczne Studia Literaturoznawcze" na nowej liście czasopism punktowanych MEiN

2021-12-02

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że "Rusycystyczne Studia Literaturoznawcze" znalazły się na nowej liście czasopism punktowanych MEiN. Czasopismo posiada 20 punktów.

Redakcja

"Rusycystyczne Studia Literaturoznawcze" indeksowane w bazie ICI Journals Master List

2021-10-29

Z przyjemnością informujemy, że czasopismo „Rusycystyczne Studia Literaturoznawcze” pozytywnie przeszło proces oceny i jest indeksowane w bazie ICI JOURNALS MASTER LIST za rok 2020.

Wartość wskaźnika za rok 2020:

 ICV 2020 = 63.47

Strona czasopisma: https://journals.indexcopernicus.com/search/journal/issue?issueId=all&journalId=29829. 

"Rusycystyczne Studia Literaturoznawcze" indeksowane w bazie ERIH PLUS

2021-09-15

Z przyjemnością informujemy, że czasopismo "Rusycystyczne Studia Literaturoznawcze" pomyślnie przeszło procedurę oceny i zostało umieszczone w bazie ERIH PLUS (European Reference Index for the Humanities Plus). Strona czasopisma: Rusycystyczne Studia Literaturoznawcze

"Rusycystyczne Studia Literaturoznawcze" indeksowane w bazie DOAJ

2021-07-15

Z przyjemnością informujemy, że czasopismo "Rusycystyczne Studia Literaturoznawcze" pomyślnie przeszło procedurę oceny i zostało umieszczone w bazie DOAJ (Directory of Open Access Journals). Strona czasopisma: Rusycystyczne Studia Literaturoznawcze

„Rusycystyczne Studia Literaturoznawcze” nr 32/2022 (Re)presje, (re)wizje

2020-11-23

RSL nr 32/2022 (Re)presje

 

32. numerem „Rusycystycznych Studiów Literaturoznawczych” chcemy sprowokować dyskusję nie tylko wokół ofiar Wielkiej Wojny Ojczyźnianeji innych wojen, konfliktów oraz represji, czy Czarnobyla. Chcemy temat potraktować szerzej i zapytać o ofiary wśród dyskryminowanych grup społecznych, mniejszości etnicznych i narodowych. Czekamy zatem na teksty pisane z perspektywy (post)memorialnej, (post)imperialnej, ale również postkolonialnej i (post) (Kliknij, by przeczytać cały CFP).